Kupno samochodu na wysylke do Ukrainy

samochód na Ukrainę

Dlaczego kupno samochodu w Kanadzie i wysyłka na Ukrainę jest najlepszym rozwiązaniem!

Jeśli mieszkasz na Ukrainie, jest coraz mniej przystępnych sposobów na zdobycie samochodu. Dzięki wysokim podatkom i surowym przepisom, koszty rejestracji, a także składki ubezpieczeniowe wciąż rosną. Jeśli szukasz tańszych alternatyw lub po prostu chcesz mieć samochód, który nie jest standardowym czarnym sedanem, który mają wszyscy inni, wysyłka własnego samochodu na Ukrainę może być dla Ciebie. Oto dlaczego zakup samochodu w Kanadzie i wysłanie go na Ukrainę jest najlepszą opcją!

Dlaczego warto wysłać własny samochód na Ukrainę?

Jeśli chcesz kupić używany samochód na Ukrainie, to prawdopodobnie natkniesz się na kilka problemów. Po pierwsze, przekonasz się, że większość reklamowanych samochodów pochodzi z Rosji, więc będą one napisane w języku rosyjskim. Nie będziesz w stanie przeczytać lub zrozumieć aukcji lub instrukcji. Plus, nie ma również gwarancji, że reklamowany samochód będzie rzeczywiście istnieje.Ponieważ większość samochodów jest sprzedawana przez osoby prywatne w Internecie, nie ma żadnych przepisów, które chroniłyby Cię jako kupującego. Może się wydawać, że dobrym pomysłem jest kupno używanego samochodu na Ukrainie, ponieważ są one tańsze niż fabrycznie nowe, ale nie wiadomo, co może się skończyć.

Jakie są korzyści z importu samochodu na Ukrainę?

– Lepszy wybór – Będziesz miał znacznie szerszy wybór pojazdów do wyboru przy zakupie samochodu w Kanadzie. Jeśli chcesz mieć pojazd, który nie jest popularny na Ukrainie, kupno samochodu w Kanadzie jest najlepszym rozwiązaniem.- Lepszy stan – Samochody na Ukrainie są mocno eksploatowane, a drogi są nierówne. A ponieważ zimy są długie i mroźne, drogi są często zamknięte i pojazdy są pozostawione w miejscu przez wiele miesięcy. Kanadyjskie samochody, z drugiej strony, są prowadzone w łagodniejszym klimacie, więc samochody są w znacznie lepszym stanie.- Lepsza gwarancja – Kanadyjski rząd wymaga, aby używane samochody były objęte co najmniej 3-dniową gwarancją. Kiedy importujesz swój własny samochód na Ukrainę, otrzymasz znacznie dłuższą gwarancję na niektóre modele.- Lepsze zabezpieczenia – kanadyjscy producenci samochodów są zobowiązani do spełnienia określonych norm bezpieczeństwa i emisji, co oznacza, że te pojazdy są znacznie bezpieczniejsze niż ich ukraińskie odpowiedniki.

Jakie są najlepsze samochody do wysyłki na Ukrainę?

– Japońskie samochody – Japońskie samochody są znane ze swojej niezawodności i trwałości. Są to doskonałe samochody do jazdy na Ukrainie, zwłaszcza jeśli będziesz jeździć w zimie.- Niemieckie samochody – Jeśli szukasz luksusowego samochodu, który ma najwyższej klasy funkcje i doskonałe osiągi, niemieckie samochody są dobrym wyborem. Niemieckie pojazdy są bardzo bezpieczne i niezawodne, a ich konstrukcja jest trwała.- Samochody amerykańskie – samochody amerykańskie są znane ze swojej mocy i wydajności, a także mają tendencję do bycia bardzo przestronnymi. Jeśli masz dzieci, z pewnością docenisz ilość miejsca, jaką oferują te pojazdy.

Zakończenie

Jeśli mieszkasz na Ukrainie i szukasz samochodu, kupno samochodu w Kanadzie i wysyłka na Ukrainę jest najlepszą opcją. Będziesz miał znacznie lepszy wybór, lepszą gwarancję, lepsze zabezpieczenia i lepszy stan w porównaniu do zakupu samochodu na Ukrainie. Kupno samochodu w Kanadzie i wysyłka na Ukrainę to świetny sposób na zdobycie samochodu, który nie jest powszechny na Ukrainie.

Cargoux Shipping Inc.

Check us out on Facebookcheck out our Blog

Contact

Cargoux Shipping Inc.

Tel. 905-829-4224
Fax 905-829-5112

Mailing Address:
2916 South Sheridian Way unit #200
Oakville, Ontario
L6J 7J8, Canada


"We will make your car shipping experience easy, convenient and hassle free. There are NO HIDDEN FEES. Our own dispatch department can arrange pick up from any city in the USA or Canada, either from an auction, a dealership, or even private residence."
Privacy Policy